Pas 12 vitesh bashkë, martohet çifti i famshëm (FOTO)

19/08/2019 - 17:14

Aktori i famshëm, Dwayne Johnson ka kurorëzuar dashurinë me partneren e tij prej shumë vitesh, Lauren Hashian. 

Lajmi i gëzueshëm u dha nga vetë 47-vjeçari, përmes një sërë fotografish të postuara në llogarinë e tij, në Instagram.

“Ne pranuam. 18 gusht 2019. Hawaii”, shkroi Johnson.

Dyshja është bashkë që prej vitit 2007 dhe kanë dy vajza, Jasmin-n 3 vjeçe dhe Tiana-n, 15 muajshe.

I njohur ndryshe me nofkën “The Rock” (Guri), ish-profesionisti i wrestling-ut fitoi vëmendjen e audiencës, veçanërisht me pjesëmarrjen në filmin “The Fast and the Furious “, në rolin e Luke Hobbs.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, së shpejti do të bëhen prindër për herë rë dytë.

ModeratorjaJonida Vokshi dhe aktori Bensik Krapi i kanë thënë “po” njëri-tjetrit në një ceremoni romantike që u mbajt në Golem.

Ish deputetja Grida Duma ka qenë e ftuara e parë në rubrikën “Një ditë me Dojnën”në emisioni "Pop Culture. Moderatorja ka realizuar këtë

Këngëtarja Miriam Cani është në pritje të ëmbël për herë të dytë.

Këngëtari amerikan Eddie Money është ndarë nga jeta në moshën 70-vjeçare pasi humbi betjejën me kancerin e ezofagut.

Vëllezërit Endri dhe Stefi Prifti si dhe këngëtarja e njohur Aurela Gaçe kanë qenë për disa kohë bashkëpronarë të një prej klubeve më të

Marina Vjollcën pas një mungesë të gjatë në ekran, së fundmi do ta shohim sërish me programin e saj.

Së fundmi e gjithë vëmendja e internetit është kthyer tek Rihanna.

Aktori i famshëm, Brad Pitt, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin e gazetares ë njohur, Ellen DeGeneres, ku folën rreth një femre që e

Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike për shkak të prodhimit të saj më të fundit kinematografik