Xhensila dhe Besi e pranojnë më në fund, publikojnë foton ku janë ‘tre'

Postuar: 18/03/2018 - 15:06

Xhensila dhe Bes Kallaku e pranuan më në fund se janë në pritje të një fëmije.

Me një kartolinë famijare, këngëtarja ka treguar për të gjithë fansat se familjes së tyre po i shtohet dhe një engjëll.

Me këto foto emocionuese, ajo pohoi më në fund atë që aq shumë u lakua në media dhe u mohua në mënyrë kategorike nga çifti.

Ndërsa Besi shkruan:

"Kur jeten ta bekojn te mirat qe vijne, edhe mbi te gjitha ata qe ti sjellin. Ardhsh me bekimin e Zotit. "

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Jo vetëm Rita Ora e Dua Lipa...  Këta janë disa nga artistët shqiptarë të cilët nuk flasin me njëri-tjetrin.

Regjizorja e njohur Vera Grabocka ka pësuar një aksident.

Këngëtarja Selena Gomez ka marrë një vendim për jetën e saj, i cili nuk është shumë i mirë për ndjekësit.

Beatrix  Ramosaj, këngëtarja e njohur ka shkruar në rrjetin social Facebook për një ngjarje shumë të rëndë te ndodhur në fshatin e saj Ll

Këngëtarja Celine Dion ka njoftuar se performancat e saj në "Pallatin Cezar" në Las Vegas janë drejt fundit.

   Këngëtarja Aurela Gace ka treguar gjithnjë se ka një marrëdhënie miqësore mjaft të veçantë me kolegun e saj Dashnor Diko.

   Dy aktorët Eni Jani dhe Genc Fuga ndanë me të gjithë publikun e spektaklit të kërcimit “Dance With Me”, por edhe teleshikuesit nga sht

   Kanë kaluar tre vite nga divorci i bujshëm i këngëtares Rovena Dilo me ish-bashkëshortin e saj prej 10-vitesh, ish-futbollistin e njoh

Vetëm pak kohë pas zënkës së tyre, dy reperet Cardi B dhe Nicki Minaj janë "takuar" në shfaqjen e modës në Milano, por nuk ndodhi asgjë j

Prej shumë kohësh nuk kishim parë një foto të të dyve bashkë, Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari, megjithëse ata shkojnë anembanë botës, por t