Horoskopi i Dashit -Tre yje për Dashin

Në dashuri ju është dashur të kapërceni disa vështirësi, ndoshta sepse jeni shumë të zënë me punë. Këtë javë do të jeni pak intolerantë dhe dyshues: po kërkoni siguri, por duket se këto janë gjëra që askush nuk mund t’jua japë. Më mirë të përballoni gjithçka me qetësi dhe të shmangni polemikat, sidomos të shtunën.

Në punë po ecni përpara, pavarësisht vështirësive: vërtet keni shumë angazhime dhe pak kohë, por do ia dilni!

Horoskopi i Paolo Fox Demi -Katër yje për Demin

Në dashuri kërkon gjithmonë shumë, je pak kërkues dhe nuk duron dot askënd që e shtyn me justifikime. Nëse ju pëlqen një person, doni të kuptoni nëse është për ju, vetë nëse është kështu ndjeni se ia vlen për të vazhduar: nuk ka mungesë të mundësive, gjërat varen nga ju.

Në punë propozimet e reja janë premtuese, por kujdes me anën ekonomike: fillimisht duhet të fitoni, më pas të shpenzoni. Jo anasjelltas sepse rrezikoni të mbeteni pa asgjë!

Horoskopi i Binjakëve -Pesë yje për Binjakët

Hëna të shtunën do të jetë në anën tuaj dhe takimet e dashurisë janë të favorizuara: beqarët duhet të kënaqen me pasionin dhe emocionet e bukura. Bëni kujdes, megjithatë, sepse të premten dhe të shtunën do të jeni pak nervozë.

Në punë ka probleme ekonomike për t’u zgjidhur dhe projekte për t’u shtyrë. Por mos u shqetësoni: Tetori është një muaj i përsosur për rritje profesionale, mos e humbni kurajën!

Horoskopi i Gaforres -Tre yje për shenjën e Gaforres

Jeni pak i acaruar në dashuri dhe i pavendosur, nuk dini si të përballeni me problemet e lidhjes. Më mirë merrni kohë reflektimi pasi ditët në vazhdim pritet të jenë të trazuara dhe të vështira.

Në punë nuk keni shumë stimuj dhe do t’ju duhet të modifikoni një projekt: po sikur të studioni një alternativë të vlefshme dhe më pas të ndryshoni strategjinë tuaj?

Horoskopi i Luanit -Pesë yje për Luanin

Afërdita është në anën tuaj dhe takimet janë të favorizuara. Kini kujdes, megjithatë, nëse keni dy histori, një zyrtare dhe një jozyrtare sepse do të vijë koha për t’u përballur e për t’u sqaruar.

Në punë, Hëna të martën dhe të mërkurën do t’ju ndihmojë të zgjidhni një problem, por nuk ju mungon entuziazmi: nga ana tjetër, mund të mbështeteni te Jupiteri dhe Venusi!

Horoskopi i Virgjëreshës -Katër yje për shenjën e Virgjëreshës

Afërdita është në anën tuaj dhe do të nisë një tranzit shumë të bukur nga e diela e ardhshme, ndaj dashuria premton për mirë. Mundohuni t’u besoni më shumë njerëzve, takimet favorizohen të premteve, kur Hëna do të jetë me ju.

Në punë bashkëpunimet janë të mira: projekti është aty, ideja po ashtu, por duhet të presësh vitin e ardhshëm. Fitimet, në çdo rast, janë më afër!

Horoskopi i Peshores -Katër yje për shenjën e Peshores

Venusi kalon në shenjën tuaj dhe po kaploheni nga dëshira që ta lini veten të hidhet pas aventurash në dashuri. Ndjesitë e bukura, të këndshme, janë aty dhe emocionet janë të gjitha për t’u përjetuar: lëreni veten pa frikë, sepse edhe një miqësi mund të bëhet e rëndësishme në jetën tuaj.

Në punë shumë shpejt do të vijnë konfirmimet, por e mërkura do të jetë më premtuese, sidomos nëse duhet të bëni një propozim. Dhe bëni që argumente dhe zëri juaj të dëgjohen!

Horoskopi i Akrepit -Tre yje për shenjën e Akrepit

Takimet e reja favorizohen, Venusi do të jetë në anën tuaj, por nga e diela. Epo, historitë e reja, janë intriguese dhe paralajmërojnë të reja të këndshme, veçanërisht sepse nuk ka trazira xhelozie.

Në punë nuk mungojnë mundësitë dhe pas një periudhe të vështirë më në fund po vijnë konfirmimet. Edhe kënaqësitë!

Horoskopi i Shigjetarit -Pesë yje për shenjën e Shigjetarit

Ju dëshironi të lini veten të shkëputeni, të përjetoni aventura të reja. E mërkura është një ditë e mirë sepse Hëna dhe Afërdita do të jenë në anën tuaj, kështu që vazhdoni kështu. Por kini parasysh se të premten diçka do të shkojë keq dhe do t’ju duhet të qëndroni të qetë.

Në punë, Jupiteri do të jetë në anën tuaj për disa muaj, ndaj përpiquni të kuptoni se si të lëvizni. Dhe të jeni të qartë se cilat janë strategjitë fituese!

Horoskopi i Bricjapit -Katër yje për të lindurit në shenjën e Bricjapit

Jeni duke menduar shumë për punën këto ditë dhe fare pak për dashurinë, kështu që marrëdhëniet nuk po shkojnë mirë. Jo ashtu siç do të dëshironit. E premtja, megjithatë, duket premtuese dhe një miqësi mund të kthehet në diçka tjetër.

Në punë, suksesi do të vijë në vitin 2023, por tani duhet të tregoheni të zgjuar dhe diplomatikë. Kujdes të hënën: do të ketë pak tension në ajër!

Parashikimet për Ujorin -Pesë yje për Ujorin

Dashuria po troket në derën tuaj, por përpiquni të mos iu afroni njerëzve që janë shumë xhelozë sepse mund të shfaqen probleme. Po sikur të bësh njohje të reja dhe takime të reja?

Në punë lodhja ndihet: projektet duhet t’i vlerësoni me qetësi, pa nxitim. Para se të ndryshoni dhe të përfshiheni, duhet të mendoheni dhe të mos jeni të nxituar!

Horoskopi i Peshqve -Katër yje për të lindurit në shenjën e Peshqve

Afërdita është intriguese, ndaj duhet ta lini veten të hidhet pas ndjenjave në dashuri sepse fati është në anën tuaj. Të premten, megjithatë, përpiquni të qëndroni të qetë dhe të jeni të duruar sepse Hëna do të jetë në kah të kundërt.

Në punë, nëse diçka nuk shkon, është e kotë të vazhdosh: nga fundi i tetorit gjithçka do të zgjidhet, ndaj ruani qetësinë!