3 automjete përplasen me njëra-tjetrën, një i plagosur

Postuar: 12/03/2018 - 18:32

Foto ilustruese

   Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme pranë Rinasit. Sipas të dhënave të para tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën duke u dëmtuar rëndë, ndërsa është plagosur një person.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka shoqëruar drejtuesit, ndërsa ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gjenden eshtra njerëzish në një tunel të Qafë Shtamës në rrethin e Matit.

Detaje të reja zbulohen për sherrin e ndodhur mes dy personave në zonën e "Unazës së Re" në kryeqytet rreth orës 10:15 të paradites së so

Një aksident i rëndë ndodhi paraditën e sotme në Librazhd, ku një person gjeti vdekjen, ndërsa mbeti i plagosur një tjetër.

Biznesmeni Andrea Zoga, i cili ra mbrëmë pre e dhunës ka treguar detaje nga ngjarja e rëndë.

Një 40-vjeçar ka mbetur i plagosur me mjete të forta pas një konflikti për motive të dobëta, te zona e njohur si "Astiri" në Tiranë.

Pas ngjarjes tragjike që ndodhi në Librazhd, ku një punonjës i një firme humbi jetën teksa ra në kontakt me energjinë elektrike tre perso

Një biznesmen është dhunuar nga persona të panjohur gjatë mesnatës, pranë banesës së tij në Komunën e Parisit, në Tiranë.

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 08:15 të mëngjesit të sotëm në fshatin Aranitas të Mallakastrës.

Policia ka identifikuar autorin e vrajses së ndodhur një ditë më parë në një nga malet e fshatit Doberdol, ndërsa viktima Tahir Bajraktar

   Plumba ndaj “Benz”-it të parkuar në oborrin e shtëpisë, 28-vjeçari denoncon rastin në polici.