67-vjeçari kyen marrëdhënie seksuale me 13-vjeçaren

14/10/2020 - 09:59

Një 67-vjeçar është ndaluar nga Policia e Lushnjes pasi dyshohet se ka abuzuar seksualisht me një vajzë të mitur.

I ndaluari me iniciale R.Ç. u ndalua pas kallëzimit të bërë në komisariat. Dyshohet se ai ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një vajzë 13-vjeçare.

Kjo e fundit po trajtohet me psikolog, ndërsa policia vijon hetimet për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprime të mëtejshme procedurale.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dhunoi të motrën, por kur efektivët e policisë i trokitën në derë dhe i kontrolluan banesën, e gjetën me shkelje të tjera.

Ka shkuar në dy bilanci i viktimave që la pas aksidenti i djeshëm në aksin rrugor Fushë Krujë - Laç, në Thumanë, teksa policia e Durrësit

Një sherr për motive të dobëta ka ndodhur në Librazhd dhe i plagosur ka mbetur një person.

Europol publikoi listën e 56 kriminelëve më të kërkuar në Europë.

Një grua shqiptare, 34 vjeçe, e identifikuar si Hazbije Sinameta ka ndërruar jetë në Itali, tre ditë pasi ka sjellë në jetë fëmijën e saj

Një grua me origjinë shqiptare ka gjetur vdekjen në një aksident rrugore.  Ngjarja ka ndodhur në krahinën e Fermanos në Itali, ku 61-vjeç

Gjykata greke ka vendosur paraditen e së hënës, të dëmshpërblejë me 410.000 euro familjen e Nikolla Todit ,25 vjeçari shqiptar i ekzekutu

Vrasja e Adriatik Tresës në Ekuador duket se ka lidhje me përplasjet mes shqiptarëve në qytetin Guayaquil.

Policia e Shtetit njofton se vijojnë kontrollet në të gjithë vendin, për zbatimin e masave anticovid.

Një aksident i rëndë është shënuar këtë të hënë në aksin rrugor Thumanë -Krujë.