Aksident i rëndë në Shkodër, 1 i vdekur dhe 3 të plagosur

Lajme nga e njëjta kategori

Policia e Shtetit ka arrestuar 10 persona në Vlorë. Arrestimet u bënë në kuadër të operacionit ‘Petruna’.

Policia kufitare Delta Forcë dhe Drejtoria e qarkut Vlorë në një aksion të përbashkët kanë kapur rreth 300 kg kanabis në gjirin e quajtur

Një ngjarje e rëndë është shënuar në fshatin Grudë, në Shkodër, ku është vrarë me armë zjarri një person.

Nga Italia, ku ndodhet me punë, Dervis Arapi ka thyer heshtjen duke mohuar akuzat e Policisë se ka vrarë 26-vjeçarin Jurgen Kurti.

Një 75-vjeçar i ka dhënë fund jetës në fshatin Anëvjosë të Memaliajt gjatë ditës së sotme.

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer gjatë natës në oborrin e një banese në Durrës.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot ku një punëtor ka humbur jetën gjatë punës në rikonstruktimin e urave në Rrugën e Kombit.

Dy ditë pas ekzekutimit me 20 plumba të Jurgen Kurtit, policia ka shpallur në kërkim djalin e të ndjerit Agim Arapi, ngjarje e ndodhur në

Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti mëngjesin sotëm në qytetin e Korçës.

Katër persona kanë rënë në prangat e policisë pasi u kapën me heroinë dhe kanabis në Tiranë.