Aksident me një të plagosur në Durrës, automjeti përfundon sipër stolave (FOTO)

15/10/2019 - 17:44

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak më parë në rrugën paralel me portin, në Durrës. Pasditen e sotme, rreth orës 17.30, një automjet është përplasur me një biçikletë dhe personi që udhëtonte me të ka mbetur i plagosur.

Siç duket edhe nga fotot që po publikon DurrësLajm, automjeti top Opel ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar sipër stolave të vendosur anës trotuarit.

Ambulanca transportoi personin e plagosur, që sipas policisë së Durrësit është jashtë rrezikut për jetën. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor që po punon për zbardhjen e shkaeve të aksidentit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia ka proceduar penalisht adminitratorin e një televizioni pasi ushtronte aktivitetin e paligjshëm të piraterisë duke fshehur të ard

Zbulohet e arrestohet në flagrancë hajduti i biçikletave në Durrës, që bëri kërdinë gjatë 4 muajve të fundit në qytet.

Një 31-vjeçar nga Durrësi ka rënë në prangat e policisë së Beratit ndërsa një 36-vjeçar është shpallur në kërkim.

Një shqiptar është arrestuar nga policia në Madrid, pasi ishte shpallur në kërkim nga autoritetet holandeze për përfshirje në një rrjet n

Operacioni nga Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan dhe Forcat Speciale RENEA kanë finalizuar operacionin "Shënkoll" për goditjen e vepri

Vijon operacion për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies ndihmë, me qëllim kalimin e paligjshëm të kufi

Goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies së ndihmës shtetasve të huaj, për kalim të paligjshëm të kufirit, ku

Një 63-vjeçar me iniciale I.I. është arrestuar në Gjirokastër pasi në banesën e tij u gjet dhe u sekuestrua një arsenal armësh.

Zbardhet ngjarja e ndodhur në orët e para të mëngjesit të datës 04.06.2020, ku mbeti i plagosur me armë zjarri shtetasi V. K.

Një krim i rëndë u shënua mbrëmë që përfundoi me vrasjen e dy vëllezërve nga Kruja.