Dy makina përplasen "kokë më kokë", dy të plagosur

15/08/2019 - 23:01

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të zonës së njohur si Fermë, në periferi të qytetit të Fierit. Makinat e përplasura ‘kokë më kokë’ janë një ‘Mercedes’ dhe një ‘Jeep’.

Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se kane mbetur të plagosur dy persona, drejtuesit e mjeteve respektive. Njëra makinë po lëvizte nga Ferma dhe drejtim të Fierit dhe tjera anasjelltas.

Dyshimet e para janë që shkak i aksidentit të jetë shpejtësia e madhe. Demet materiale janë të mëdha. Të dyja makinat kanë dalë nga rruga, ndërsa njëra është përmbysur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një 44-vjeçar në Durrës është rrëzuar nga kati i tretë i pallatit e si pasojë ka përfunduar në spital, nën kujdesin  e mjekëve.

Në emisionin “Uniko” nga Spartak Koka në Klan Plus janë publikuar për herë të parë fotot ekskluzive të një personazhi të njohur të përfsh

Gjykata e posaçme kundër korrupsionit dhe krimit te organizuar, ka vendosur qe të zëvendësojë masën e sigurisë për Bajram Hajrin, nga arr

Gjatë karantinimit 40 orësh ndërsa qytetarët janë të mbyllur në shtëpi, në Durrës hajdutët vijojnë aktivitetin e tyre normalisht.

Andre Ljuljovic është shqiptaro-amerikani, që ka humbur jetën nga koronavisuri në SHBA.

Një vajzë nga Lezha, e cila pasi mësoi se gjyshja ishte prekur nga koronavirusi, pak ditë më vonë u dërgua me urgjencë në spital me dhimb

Policia e Durrësit vijon kontrollet në lokale, të cilat duhet të jenë të gjitha të mbyllura, në kuadër të masave të marra në luftën kundë

Strukturat e Policisë së Shtetit kanë vijuar kontrollet në të gjithë territorin, në zbatim të masave kufizuese të shpallura nga qeveria s

Ish-futbollisti i Kombëtares, Klodian Duro, u arrestua në datën 24 mars, nga policia e Tiranës, për shkak të përndjekjes ndaj ish-gruas.

  • Bashkëpunimi dhe koordinimi i veprimeve mes DVP Durrës dhe Interpol Tirana vë në pranga një të kërkuar, i dënuar në Itali pë