Grushte, shishe dhe karrige kokës, sherr masiv mes të rinjve brenda në lokal (VIDEO)

05/06/2020 - 19:55

Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur në zonën e ish-Bllokut. Në video shihet teksa një grup djemsh goditen me karrige, tavolina dhe shishe.

Ndërkohë, mësohet se pas grushteve sheri ka degjeneruar në përdorimin e mjeteve të forta. Nuk dihen ende arsyet se pse ka nisur sherri, ku dyshohet se janë përfshirë djali i deputetit Tom Doshi, Markosi dhe nipi i ish-deputetit Aqif Rakipi.

Pamjet janë regjistruar nga lokali përballë, por duken qartë karriget dhe tavolinat që “fluturojnë” mbi kokat e të përfshirëve në përleshje. Ngjarja ka shkaktuar panik tek klientët e tjerë të lokalit, edhe pse deri më tani nuk është raportuar për të lënduar. 

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një ngjarje e rëndë u shënua mbrëmjen e kësaj të marte në Tiranë, rreth orës 20:50.

Arrestohet në flagrancë një 32-vjeçar, i cili ka qëlluar në ajër me armë zjarri.

Finalizohet operacioni "Kuruesi i rremë" nga strukturat e Hetimit të Krimit në DVP Lezhë, në bashkëpunim të ngushtë me Komisariatin e Pol

Policia ka arrestuar një 43-vjeçar në Shkodër pasi ka plagosur me armë zjarri pas një konflikti të çastit, Drejtorin e Ujësjellësit në Ba

Intensifikohen kontrollet e territorit, nga toka dhe ajri, me qëllim parandalimin, evidentimin dhe goditjen e tentativave për të kultivua

Një 35-vjeçar është arrestuar nga Policia e Vlorës, pasi ka dhunuar një punonjës të OSHEE-së për motive të dobëta.

Një aksident i rëndë është regjistruar mesditën e sotme në rrugën dytësore Durrës-Tiranë me pasojë vdekjen.

Dalin emrat e grupit nga Durrësi që funksiononte duke nxjerrë emigrantë ilegalisht drejt BE-së kundrejt fitimit 1000 deri në 2500 euro.

Policia e Tiranës finalizon operacionin e koduar “Akciza” për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kontrabandës me mallra për të