Ndihmës anestezisti gjendet i pajetë në spitalin privat në Tiranë

21/09/2020 - 10:48

Ndihmës anestezisti i një spitali privat u gjet i pajetë mëngjesin e kësaj të hëne në Tiranë. Burime zyrtare të policisë thonë se 46-vjeçari me iniciale M.A., u gjet pa shenja jete në hollin e spitalit, rreth orës 08:35.

Shkaqet e vdekjes nuk dihen ende, megjithatë paraprakisht policia thotë se dyshohet që 46-vjeçari të humbur jetën për shkaqe natyrale, pasi në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhune.

Një grup hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një video që tregon momentin e ekzekutimit të shqiptarit Ilir Zelka brenda një lokali në Brazil është publikuar tashmë nga mediat vendase

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e ndodhur paraditen e së martës në Balldren të Lezhës, ku Hilë Gjini, 43 vjeç, u qëllua me armë

Në vijim të kontrolleve parandaluese policore, ndër të tjera, rrugorët e kryeqytetit kanë konstatuar dhe arrestuar një drejtues mjeti, pë

Pas një hetimi 3-mujor është vinalizuar sot operacioni i koduar “Vela”.

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Durrës-Tiranë, sa kalon Sukthin.

Bien në prangat e Policisë së Durrësit 2 shtetas, për vepra të ndryshme penale.

Një tjetër qendër masazhi që përdorej për shfrytëzim prostitucioni është zbuluar nga policia e Tiranës në zonën e “Don Boskos”.