Panik në Tiranë, rrëzohet shtylla dhe zë poshtë dy makina

16/01/2021 - 09:18

Një shtyllë e linjës elektrike është rrëzuar dhe ka zënë poshtë dy makina. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtune në zonën e Astirit në Tiranë pranë rrethrrotullimit të sheshit “Shqiponja”.

Për fat të mirë, nga ngjarja nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale, raporton "tvklan.al".

Kjo pasi makinat ishin të parkuara dhe brenda tyre nuk ndodhej askush në momentin që u rrëzua shtylla.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia e Durrësit ka arrestuar në flagrancë 2 shtetas, për vepra të ndryshme penale.

Merr flakë në ecje një fuoristradë tip “Range Rover” në rrugën Fushë-Krujë, pranë Krastës.

Një aksident i rëndë është shënuar këtë të hënë në aksin Fier-Kraps  rreth orës 11:55.

Një 3-vjeçare është aksidentuar nga babai i saj me mjetin tip zetor në oborrin e banesës së tyre.

Apeli ka konfirmuar dënimin me burgim të përjetshëm të dhënë më herët nga Gjykata Kundër Krimit dhe Korrupsionit për grekun Ethimious Eft

Një 71-vjeçar është gjetur i mbytur në një kanal me ujë në Darëzeze.

Mëngjesin e sotëm është përfshirë në flakë një automjet në Xhafzotaj.

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në rrugën e Rinasit ku një 47-vjeçar, i cili ishte duke udhëtuar me motor është përplasur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditen e sotme në Vlorë, ku kanë mbetur të plagosur 4 persona dhe ka humbur jetën një tjetër.

Policia ka goditur një rast të armëmbajtjes pa leje dhe shpërndarjes së drogave të forta, duke vënë në pranga 2 shtetas.