Pëson arrest kardiak, vdes pushuesi në Durrës

11/06/2019 - 12:51

Një pushues ka humbur jetën në Durrës.

Mësohet se një person rreth 70 vjeç ende i paidentitfikuar është futur në det dhe nuk është ndjerë mirë.

Sipas burimeve zyrtare viktima është nxjerrë nga pushuesit dhe është transportuar në Spitalin Rajonal Durrës, ku dhe ka ndërruar jetë. 

NJOFTIMI I PLOTË

Më datë 11.06.2019,rreth orës 11:20, në lagjen nr.13,Durrës, në afërsi të Pistës "Iliria",  një shtetas ende i paidentifikuar, i seksit mashkull, rreth 70 vjeç, 1.75 cm i gjatë , është futur në det dhe nuk është ndjerë mirë, ai është nxjerrë nga pushuesit dhe është transportuar në Spitalin Rajonal Durrës, ku ka ndërruar jetë. 

Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune. Dyshohet se shkaku i vdekjes të ketë qënë arrest kardiak.

Po punohet për identifikimin e kufomës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Autoritetet daneze të hetimit si vend lider i këtij hetimi, bashkëpunuan me Prokurorinë e Krimeve të Rënda në Tiranë dhe Departamentin e

Policia italiane ka arrestuar disa shqiptarë që akuzohen për shfrytëzim të grave për punë në mënyrë të paligjshme në Itali.

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesave pranë ministrisë së Brendshme në bashkëpunim me prokurorinë kanë arrestuar punonjësin e po

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Peqin, arrestuan në flagrancë shtetasin B.H., 30 vjeç, banues në Peqin.

Dëmtohet gjatë punimeve të instalimit të statujës së Redonit, një punonjës 38-vjeçar nga Durrësi.

Rëndohet bilanci i viktimave që humbin jetën gjatë këtij sezoni turistik.

Policia ka arrestuar në flagrancë një 60-vjeçar në Memaliaj pasi u kap duke kultivuar fidanë kanabisi.

Një 26-vjeçare ka ndërruar jetë para pak minutash pasi ka goditur nga pas një trajler.

Kryetari i Bashkisë së Lezhës, Fran Frrokaj është proceduar penalisht në gjendje të lirë.

Një makinë ka dalë nga rruga në Gjirokastër dhe si pasojë janë plagosur tre persona.