Ylli i "Friends" fejohet me të dashurën 22 vite më të re

27/11/2020 - 18:22

Aktori dhe komediani i njohur, Matthew Perry është fejuar. “People” ka zbuluar se ylli i serialit “Friends” i ka propozuar për fejesë të dashurës së tij, Molly Hurwitz.

“Vendosa të fejohem” tha aktori. “Për fat të mirë, në këtë kohë rastësisht u takova me gruan më të madhe në planet.”

Në fillim të këtij viti, Hurwitz 29 vjeçe, e cila punonte si menaxhere letrare, ndau një mesazh të ëmbël për aktorin në ditën e Shën Valentinit .

“Shën Valentini im i dytë, por i pari si një influencuese në Instagram”, shkruante në Instagramin e saj, duke bërë tag aktorin 51-vjeçar.

Çifti, filloi të takohej në 2018 dhe thuhet se kaluan pushimet së bashku vitin e kaluar.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Tuna Sejdi dhe Patris Berisha kanë qenë çifti më i diskutuar në mediat rozë këto kohët e fundit.

Çdo 14 shkurt dyqanet e luleve kanë më shumë shitje, restorantet më shumë rezervime dhe të gjithë po mendohen si të surprizojnë dikë.

Agron Duka ka festuar ditëlindjen e tij të 63-të, ditën e sotme.

Si gjithmonë, kundër rrymës! Emmanuel Adebayor, futbollisti nga Togo, i cili ka qenë pjesë e skuadra të mëdha europiane Arsenal, Manchest

Pasi u largua nga Shtëpia e Bardhë, Donald Trump iu kthye pasionit të tij të vjetër; golfit.

Flokët që këputën, maja apo rrënjë të ashpra nuk janë kurrë një eksperiencë e këndshme.

Një dashamirës i maceve që gjeti një kotele të vogël të varrosur në dëborë mendoi se ishte e humbur, por më vonë zbuloi se ishte një nga

Anwar Hadid u rikthye për të punuar në Londër ditën e mërkurë, pasi u kthye nga udhëtimi i tij në Meksikë me të dashurën e tij, Dua Lipa.

Një vajzë 10-vjeçare ka humbur jetën në spitalin Di Cristina në Palermo, për shkak të një sfide në "Tik Tok".