Në ndeshjen e djeshme të Premier League mes Watford dhe Norwich e cila përfundoi 0-3 për miqtë, u regjistrua një episod.

Në minutën e 60′ stadiumi “Vicarage Road” kishte probleme me energjnë elektrike duke mbetur në gjysmë errësirë.

Ndeshja u ndërpre për disa minuta dhe me një rikthim të pjesshëm të energisë, jo të plotë, u vendos rinisja e takimit.