Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Korçë, ku një 50-vjeçar është gjetur i pajetë nga nëna e tij.

Dyshohet se 50-vjeçari ka vrarë veten duke e goditur me mjete të ftohta.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbrdhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. Pritet edhe eksperti i mjekësisë ligjore për të bërë ekzaminimin e viktimës.