Një “Audi” dhe një “Wolkswagen” janë përplasur “kokë më kokë” pasditen e sotme.

Ngjarja është regjistruar në Shkafanë të Durrësit.

Sikundër duket nga pamjet e mbërritura në redaksinë e “DurrësLajm“, përplasja ka qenë e fortë dhe dëmet e shkaktuara të konsiderueshme, ndërsa ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Më tepër detaje pritet të mësohen në minutat në vijim.