Një plagosje me thikë ka ndodhur në qytetin e Vlorës. Olsen Refati, 33 vjeç është gjuajtur me thikë dhe ka përfunduar në spital.

Bluzat e bardha bëjnë me dije se gjendja e tij është stabël dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Për momentin nuk dihen rrethanat e ngjarjes dhe autori i plagosjes.