Bebe Rexha do të bashkëprezantojë nominimet në "Grammy Awards"

19/11/2019 - 19:20

Nuk e tregoi deri sot, për t'u bërë një surprizë ndjekësve te saj. Bebe Rexha dhe Alicia Keys do të prezantojnë nominimet në eventin prestigjioz “Grammy Awards”.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Bebe Rexha, përmes një postimi në Instagram, ku njofton se krah Alicia Keys do të tregojnë emrat që janë nominuar për këtë event.

Ceremonia “Grammy Awards” pritet të mbahet më 26 janar 2020, ndërsa në të marrin pjesë emra të njohur nga e gjithë bota.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e njohur, Soni Malaj është mjaft aktive me postimet e saj në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto nga përditshmëria apo

Këngëtarja Ingrit Gjoni është rikthyer pas në kohë duke risjellë në vëmendje fillimet e karrierës së saj.

Pasditen e djeshme në emisionin “Ftesë në 5” ishte e ftuar modelja Klaudia Kalia, ku foli për jetën e saj dhe angazhimet që lidhen me mod

Kantautorja e njohur amerikane Taylor Swift është shpallur si këngëtarja më e paguara në botë për vitin 2019 sipas revistës ‘Forbes’.

Tani që nuk është në politikën aktive, duket se ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, ka më shumë kohë për të kaluar

Për herë të parë Brad Pitt iu është adresuar jetës së tij private.

Pak kohë më parë Robert Berisha habiti të gjithë kur me anë të një postimi në rrjetet sociale njoftonte se ai dhe Nora ishin ndarë.

Këngëtarja Rovena Dilo mori pjesë këtë vit në “Festivalin e Këngës Magjike” në një bashkëpunim me Hit Man dhe Rolla.

Këngëtari italian Al Bano Carrisi ditën e sotme ka humbur nënën në moshën 96-vjeçare.

Ka ndërruar jetë në moshën 61-vjeçare, ylli i pop-it, Marie Fredriksson.