Edhe bashkëshortja e aktorit të famshëm e prekur nga koronavirusi: Nuk u izolova, doja t'i rrija pranë!

22/03/2020 - 11:23

Aktori Idris Elba është një nga personazhet e famshëm, të prekur nga koronavirusi. Ai e zbuloi lajmin para pak ditësh.

Por tashmë edhe e shoqja, Sabrina, është prekur nga koronavirusi. Ajo nuk u distancua nga i shoqi për t’u mbrojtur nga koronavirusi.

Kjo ka ndezur një debat në rrjetet sociale nëse kjo është dashuri apo papërgjegjshmëri.

“Doja të kujdesesha për tim shoq. Doja të isha me të. Instinkti i bashkëshortes më nxiti të qëndroja pranë tij,” tha ajo për Oprah.

Ajo zbuloi sot në mëngjes se ishte pozitive. Çifti ndodhet në Nju Meksiko. Gruaja e aktorit të famshëm tha se nuk i vjen keq për vendimin që mori që të mos izolohej.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Yjet e njohur shqiptarë bëhen bashkë për të sjellë një version të ri të "Kënga e mjekut"për të falenderuat bluzat e bardha të cilët janë

Spikerja e lajmeve të edicionit informativ të Tv Klan, Anjola Hamzaj ishte e ftuar në emisionin "Rudina" pasditen e të shtunës, ku foli p

Aktori i famshëm Tom Hanks dhe e shoqja, Rita Wilson, të cilët u prekën nga koronavirusi në Australi, janë kthyer në SHBA.

Kylie Jenner i është bashkuar listës së njerëzve të pasur që kanë dhuruar para për të gjetur kurën ndaj koronavirusit, për të blerë pajis

Në këto ditë të vështira për të gjithë si pasojë e përhapjes së pandemisë, këngëtarja e njohur, Fifi ka menduar që të jetë më pranë publi

Në mesin e shumë yjeve botërore, edhe aktori Arnold Schwarzenegger, ka dhuruar një donacion për të luftuar pandeminë e koronavirusit.

E premtoi dhe ja ku doli projekti i saj muzikor. Në mënyrë që t’ua largojë fansave sadopak mendjen nga pandemia, Dua Lipa ka publikuar vi

Angelina Jolie ka dhuruar 1 milion dollarë për organizatën "No Kid Hungr", e cila shpërndan ndihma për komunitetet të ushqejnë fëmijët që

Këngëtarja me famë ndërkombëtarë, Rihanna, ka dhuruar plotë pesë milionë dollarë në përpjekjet për lehtësimin e koronavirusit përmes fond

Mamaja e këngëtares me famë botërore Rita Orës, Vera Ora është futur në vijën e parë të frontit të luftës kundër CoVid-19.