Hygerta Sako tregon si ndihet pas humbjes së të atit: Në këto ditë të vështira ...

23/03/2020 - 12:50

Disa javë më parë, moderatorja e njohur, Hygerta Sako ndau me të gjithë lajmin e trishtë se humbi njeriun e saj më të dashur babain.

Që prej atij momenti, Sako ka shkruar herë pas here në rrjetet sociale se si po e përjeton këtë humbje.

Së fundmi ajo ka ndarë një foto të shkrepur një muaj më parë, krah së cilës ka treguar se si ndihet.

“Kjo foto është shkrepur veç një muaj më parë dhe më duket sikur ka një shekull. Në këto ditë të errëta kuptova përfundimisht që shëndeti dhe liria janë dy gjërat më me vlerë të kësaj jete. Apo e kam gabim?”, ka shkruar Sako krah postimit të fundit në ‘Instagram’.

Edhe në këtë postim nuk kanë munguar komentet mbështetëse nga të gjithë ndjekësit e Hygertës, të cilët i kanë treguar përkrahjen e tyre në këto kohë delikate për moderatoren.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Rezarta Shkurta njihet nga të gjithë për këngët e saj dhe si një biznesmene e suksesshme, por edhe për lidhjen e saj me nipin

Kjo ditëlindje për Fifin ishte ndryshe nga gjithë të tjerat sepse nuk mund të ishte pranë njerëzve të saj më të dashur, për shkak të izol

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu, edhe pse vitet ka shtuar shumë kilogramë, ai shprehet se gjatë këtyre ditëve të karantinës, si pasoj

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, si rrallë herë ka folur për bashkëshortin e saj, ndërsa ka treguar edhe se si nisi historia e tyre e

Në fillim të marsit, Katy Perry dha lajmin e shtatzënisë në mënyrën më origjinale.

Këngëtarja e njohur Pink ka treguar është prekur nga koronavirusi. 

Pas kthimit nga Amerika, këngëtari Robert Berisha qëndroi 14 ditë në izolim në Qendrën e Studentëve në Prishtinë, si rrjedhojë e masës së

Oprah Winfrey, moderatorja e famshme amerikane, ka deklaruar se do të dhurojë 10 milionë dollarë për të mbështetur njerëzit dhe qytetet n

Leonardo DiCaprio do të ndihmojë në nismën e Fondit të Ushqimit të Amerikës, i cili tashmë ka mbledhur 12 milionë dollarë për të ndihmuar