Johnny Depp braktiset nga e dashura

20/11/2019 - 20:45

Johnny Depp, është sërish beqar. Një nga aktorët më të pëlqyer nga femrat i propozoi për martesë të dashurës por ajo nuk ndihej gati për të hedhur hapa më seriozë në lidhjen e tyre, kështu që u nis për në vendlindjen e saj, në Rusi.

Burime pranë çiftit kanë treguar për “People” se 24-vjeçarja refuzoi kategorisht ta çonte lidhjen në një stad tjetër, madje nuk ka pranuar as që Depp të njihet me familjen e saj.

Shkaqet kryesore të ndarjes mendohet të lidhen me diferencën në moshë, konfliktet e Deep me ish-bashkëshorten Amber Heard, por kryesorja ishte fakti se ajo e urrente vëmendjen e madhe nga mediat.

“Polina e urrente vëmendjen që po merrte nga kjo marrëdhënie, madje u frikësua”, thotë një burim për “People”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

I ftuar pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon ishte këngëtari  Devis Xherahu dhe partnerja e tij, Ertemiona Mejdan

Në muajin shtator, moderatorja e njohur Jonida Vokshi njoftoi se do të largohej nga “shtëpia e saj” për 10 vite, “DigitAlb”.

Një ditë më parë, këngëtari i njohur Justin Timberlake i kërkoi falje bashkëshortes pas fotove që qarkulluan në rrjet ku ai dhe kolegia e

Mbyllet emisioni "Casa de los 3s" i moderuar nga Dajana Shabani dhe Besmir Metani dhe Hermes Nikaj i njohur si "Zogu i Tiranës", i cili d

Morena Taraka është një ndër personazhet e ekranit që pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit udhëtoi drejt Shqipërisë për t’ju ardhur në ndi

Pak ditë më parë, Justin Timberlake u fotografua nën shoqërinë e aktores Alisha Wainwright në New Orleans.

Aktorja me origjinë shqiptare me famë botërore Eliza Dushku do të japë ndihmën e saj për të prekurit e tërmetit të 26 Nëntorit në Shqipër

Pas tërmetit tragjik që goditi vendin tonë më 26 nëntor, këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha fluturoi drejt Shqipërisë për të takuar

Të shumtë janë emrat e personazheve të njohura të televizionit dhe showbiz-it që u solidarizuan me të prekurit nga tërmeti dhe ndihmuan m

Ai ishte një ndër personazhet e njohur të ekranit i cili u angazhua maksimalisht për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti në qytetin e Dur