Këngëtarja Maja zbulon pamjen e Jonas, ja si duket vogëlushi 11 muajsh

06/11/2019 - 20:20

Në dhjetor të vitit të kaluar, Maja u bë nënë për herë të parë. Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar solli në jetë një djalë të cilin ka quajtur Jonas.

Pasditen e sotme, Maja ka qenë e ftuar në ‘Ftesë ne 5’ me Bieta Sulon, ku zbuloi ndër të tjera se çfarë i është dashur të bëjë gjatë kësaj kohe. Ajo ka rrëfyer se ka qëne e ngarkuar me koncertet jashtë Shqipërisë, por dhe me rritjen e të vogëlushit të saj.

E pyetur se kujt i ngjan më shumë, Maya pohoi se Jonas është një kopje e saj dhe është me sy blu. Për herë të parë artistja zbuloi dhe disa pamje të të voglit, i cili shfaqej i mbështetur në krahët e mamit.

Maja shtoi se shumë herë i është dashur të udhëtojë nëpër koncerte së bashku me djalin, ndonëse ai ishte shumë i vogël. Megjithatë kjo situatë e sikletshme duket se ka arritur të zgjidhet tashmë, sepse Maja i ka siguruar Jonasit një kujdestare, e cila është në ndihmë dhe të artistes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Selena Gomez ka bërë sërish të flitet për të pasi një komenti që ka lënë në një nga fotot e modeles së njohur Bella Hadid.

Rudina Dembacaj, sot aktore hunori, po përflitet gjerësisht në media për lidhjen e re, gje që mendohet se ka qenë pikërisht shkaku që i d

Më shumë se një vit më parë, këngëtarja e njohur Eneda Tarifa i dha fund bashkëjetesës 18-vjeçare me muzikantin Erjon Zaloshnja.

Prej 3 vitesh, boksieri i njohur Robin Krasniqi ishte në një lidhje dashurie me modelen Heidi Lushtaku.

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli është ngacmuar së fundmi për librin e tij "Sekretet e shijes", i prezantuar në panarin e këtij

Dy vite më parë bëri bujë historia e mbrojtësit të Kombëtares Andi Lila, i cili në një video amatore, tregoi një barsoletë për të qeshur

Eneda Tarifa është një nga këngëtaret më të talentuara në Shqipëri.

Këngëtarja Ariana Grande po kalon disa probleme shëndetësore, çka mund ta detyrojë të anulojë koncertet e saj për turneun botëror.

Duka i Yorkut ka folur publikisht për BBC rreth akuzave për përdhunim ku tha se incidenti i përfolur me një amerikane 17-vjeçare nuk ka n

Mbrëmjen e djeshme, në emisionin ‘Shiko kush luan’ ka qenë e ftuar këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Fifi, e cila na s