Modelja shqiptare së shpejti do jetë në videoklipin e Ariana Grande-s

13/12/2019 - 08:17

Pasditen e djeshme në emisionin “Ftesë në 5” ishte e ftuar modelja Klaudia Kalia, ku foli për jetën e saj dhe angazhimet që lidhen me modelingun.

Klaudia u shpreh se ka pasur oferta të shumta për të qenë pjesë e videoklipeve shqiptare, por i ka refuzuar, ku mes refuzimeve bën pjesë edhe reperi Ledri Vula.

19-vjeçarja zbuloi se prej muajit gusht të verës që lamë pas, ka nënshkruar kontratë me “Fashion Tv”, që mesa duket do i hapë dyer të tjera drejt suksesit ndërkombëtar.

Klaudia tregoi se i kanë kërkuar të jetë pjesë e një prej klipeve të këngëtares me famë botërore, Ariana Grande, por pa zbuluar më tepër detaje, pasi siç tha ajo, pjesa tjetër do të jetë surprizë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Tuna dhe Patrisi janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar.

Këngëtarja Era Rusi ishte e ftuar këtë të shtunë në emisionin "Mos i fol Shoferit" në RTV Ora.

Reperja Loredana Zefi, e cila përflitet për një histori të re dashurie me producentin gjerman, Maclud pas ndarjes nga Mozzik, publikoi kë

Një ditë më parë, në media qarkulloi lajmi se këngëtarja e njohur, Rihanna është ndarë nga i dashuri i saj miliarder, Hassan Jameel pas t

Sara Hoxha, trashëgimtarja e "Top Channel" feston ditën e sotme ditëlindjen e saj.

Një romancë e bukur showbizzi, që nisi me dashuri dhe u mbyll me urrejtje brenda vitit 2019.

Një javë më parë, Selena Gomez publikoi albumin e saj më të ri, “Rare.” Duke qenë se ishte i mbushur me dedikime për Justin Bieber, prete

Alketa Vejsiu do të ngjitet në skenën e Sanremos në natën e tretë, së bashku me Georgina Rodríguez, partneren e Cristiano Ronaldo-s.

Raporti i juristes së njohur të “Shihemi në gjyq”, Eni Çobani, me aktorin e humorit, Agron Llakaj, nuk ka qenë i mirë për disa vite me ra

E ftuar në emisionin ‘Treshat’, Fifi ka folur ndër të tjera dhe për marrëdhënien e saj me këngëtaren Eneda Tarifa, pas fitores së kësaj t