Neymar thyen rregullat e karantinës, shpërthejnë polemikat në Brazil

29/03/2020 - 21:19

Neymar e ka të pamundur të respektoj rregullat, në çdo rast e sheh veten në qendër të kritikave. Ylli i PSG, braktisi Francën duke udhëtuar drejt Brazilit, i detyruar të qëndrojë në karantinë.

Por as në këtë rast, kur nuk bëhet fjalë për çështje qejfi, Neymar e ka të pamundur të respektojë rregullat. Ka qenë vetë futbollisti ai i cili me anë të një postimi në rrjetet sociale ka publikuar një foto ku shihet duke luajtur me disa miq të tij, pa masa mbrojtëse dhe pa respektuar distancën.

Fotot e publikuara nga sulmuesi brazilian nuk janë pritur mirë, të shumë ishin fansat që kritikuan futbollistin e PSG-së.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Karantina nuk paska ndikuar aspak mirë në marrëdhënien e Kim dhe Kanye West.

Janë bërë prindër për herë të parë. Klea Huta dhe Elgit Doda janë bërë prindër të një djali. 

Së fundmi pjesë e protestave në SHBA për vdekjen e George Floyd ka qenë edhe reperi i famshëm botëror Tayga. 

Tashmë u kthyen në traditë intervistat e prestigjiozes ‘Vogue’ me personazhe të njohur, për të zbuluar mënyrat si po e kalojnë karantinën

Mediat amerikane thonë së fundmi se Meghan Markle ankohet se kunata e saj në pallatin mbretëror britanik Kate Middleton, mjafton të kërca

Një vit më parë, aktori i humorit Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira Seferi kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre.

Zbulohet shkaku i vdekjes së aktorit të Twilight, Gregory Tyree Boyce dhe të dashurës së tij, që u gjetën të vdekur në një banesë në Las

Reperi i njohur Noizy ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në programin “Në kurthin e Piter Pan”, ku foli për fëmijërinë e tij dhe momentin k

Këngëtarja e famshme, Dafina Zeqiri dhe kolegu i saj DJ Geek nisën pak kohë më parë një lidhje dashurie.