Pamela Anderson i thotë lamtumirë rrjeteve sociale

27/01/2021 - 18:40

Mirupafshim për të gjitha mediat sociale, Pamela Anderson nuk mund të durojë më.

Ylli 53-vjeçar i Baywatch shpërndau një postim të fundit në Instagram të martën, duke njoftuar “pensionimin” e saj nga rrjetet sociale.

Ajo e bëri atë duke postuar një foto të saj nga disa vjet më parë, me një pozë seksi dhe një grim të shënuar mirë: “Ky do të jetë postimi im i fundit në Instagram, Twitter ose Facebook. Unë kurrë nuk kam qenë e interesuar për mediat sociale dhe tani jam e vendosur. Unë jam vërtet e frymëzuar nga leximi dhe të qenit në natyrë. Unë jam e lirë“.

Më pas, Pamela Anderson publikoi edhe një mesazh falenderimi për fansat.

“Faleminderit për dashurinë. Zoti ju bekoftë të gjithëve. Shpresoj të gjeni forcën dhe frymëzimin për të ndjekur qëllimet tuaja dhe të përpiqeni të mos josheni nga koha e humbur. Kjo është ajo që ata duan dhe që ata të mund të përdorni për të fituar para. Kontrolloni trurin tuaj”.

Pamela Anderson, e cila kohët e fundit u martua për herë të pestë, ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale derisa publikoi këtë njoftim.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gjatë intervistës ekskluzive me Oprah Winfrey, Meghan Markle rrëfeu si kurrë më parë për gjithë momentet e errëta që i është dashur të ka

Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari ka zbuluar se do të marrë drejtimin e “Portokalli” për këtë sezon të ri.

Moderatori i njohur Blendi Fevziu ka rrëfyer marrëdhënien e tij me fëmijët, po veçanërisht me vajzën e vogël. Ai ka zbuluar edhe "sherret

56-vjeçari Nicolas Cage është martuar për herë të pestë, këtë herë me të dashurën 26-vjeçare Riko Shibata në një ceremoni të vogël në Las

Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao kanë celebruar dashurinë e tyre me martesë.

Aktori i mirënjohur shqiptar, Behar Mera do të jetë zyrtarisht pjesë e emisionit të humorit, "Klanifornia". 

Adele është divorcuar nga ish-bashkëshorti i saj Simon Konecki pas dy vitesh negociata.

Reperi i njohur, Mozzik është një nga më të paguarit në tregun muzikor shqiptar.

Romain Gavras ka konfirmuar ndarjen nga Rita Ora pas disa muajsh lidhjeje.