Postoi emoji me fëmijë, Dua Lipa ndez spekulimet se është në pritje të ëmbël

14/01/2021 - 11:46

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa ka nxitur spekulime se është në pritje të ëmbël me postimin e fundit në Instagram.

Ndjekësit e saj nuk hezituan ta bombardonin me pyetje nëse është shtatzënë pasi Dua postoi një foto me fustan jeshil ku e shoqëroi me dy biberonë me qumësht, një ari pelushi dhe një fëmijë engjëll, gjë që nxiti menjëherë reagime.

"Është ajo shtatzënë?", "Vetëm unë mendoj që është shtatzënë? Të dua Dua Lipa", janë disa prej komenteve që janë bërë në fotografinë e këngëtares.

Ende nuk ka një reagim nëse këngëtarja është me të vërtetë në pritje të fëmijës së parë me modelin Anwar Hadid, me të cilin është në një lidhje prej qershorit të vitit 2019.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Reperi i njohur shqiptar, Stresi ka bërë një dedikim prekës për biznesmenin e ri nga Kosova, Albert Krasniqi, i cili u vra dje me armë ng

Filmi britanik i titulluar “Twist” do të shfaqet në SKY Cinema në datën 29 janar.

Aktorja e famshme, Ellen Page nuk është më femër. Në dhjetorin e kaluar, Page shokoi fansat me deklaratën e saj, duke zbuluar se në fakt 

Në mediat e huaja, janë publikuar fotot e para, që tregojnë ngjashmërinë e jashtëzakonshme të Kristen Stewart me Lady Dianën, në filmin e

Mirupafshim për të gjitha mediat sociale, Pamela Anderson nuk mund të durojë më.

Shefi i famshëm i kuzhinës Nusret Gokçe është në telashe.

Ndalimi i organizimit të dasmave dhe koncerteve për shkak të përhapjes së Covid-19 ka penalizuar mjaft artistë në vendin tonë.

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga nuk ka marrë pjesë në emisionin ku ishte e ftuar mëngjesin e sotëm, për shkak se babai i saj ndodhej

Në përvjetorin e parë të vdekjes së tyre, Vanessa Bryant, ka kujtuar përmes një letre vajzën e saj Gianna dhe bashkëshortin Kobe.

Reperi Gold Ag e ka treguar gjithmonë me krenari dashurinë për atdheun dhe prej vitesh gëzon nënshtetësinë shqiptare.