Poza nudo e Jennifer Lopez “ndez" rrjetin!

25/11/2020 - 22:32

Nëse do na duhet të përmendim disa vajza seksi, emri i këngëtares dhe aktores së njohur Jennifer Lopez është një nga emrat e parë që na vjen në mendje. Këtë ia atribuojmë klipeve, filmave apo performancave mjaft seksi të saj, si ajo e të dielës që lamë pas me Malumën në AMAs.

Kur menduam se kishim parë mjaftueshëm nga JLo pak ditë më parë, postimet e saj të fundit sapo na lanë “gojëhapur”.

Me anë të një video nudo, ku nuk i lë farë hapësirë imagjinatës, Jennifer prezantoi këngën e saj më të re, “In The Morning”, që publikohet të premten dhe linjën e saj të produkteve kozmetike, që lançohet në 1 janar 2021.

Nga fotoja dhe videot kuptojmë mjaft qartë që vitet kalojnë, bota kalon edhe në pandemi, por Jennifer Lopez vazhdon të jetë më në formë dhe më seksi se kurrë ndonjëherë.

Cover-i zyrtar i këngës do të jetë poza nudo e këngëtares së “On the Floor”.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Filmi britanik i titulluar “Twist” do të shfaqet në SKY Cinema në datën 29 janar.

Aktorja e famshme, Ellen Page nuk është më femër. Në dhjetorin e kaluar, Page shokoi fansat me deklaratën e saj, duke zbuluar se në fakt 

Në mediat e huaja, janë publikuar fotot e para, që tregojnë ngjashmërinë e jashtëzakonshme të Kristen Stewart me Lady Dianën, në filmin e

Mirupafshim për të gjitha mediat sociale, Pamela Anderson nuk mund të durojë më.

Shefi i famshëm i kuzhinës Nusret Gokçe është në telashe.

Ndalimi i organizimit të dasmave dhe koncerteve për shkak të përhapjes së Covid-19 ka penalizuar mjaft artistë në vendin tonë.

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga nuk ka marrë pjesë në emisionin ku ishte e ftuar mëngjesin e sotëm, për shkak se babai i saj ndodhej

Në përvjetorin e parë të vdekjes së tyre, Vanessa Bryant, ka kujtuar përmes një letre vajzën e saj Gianna dhe bashkëshortin Kobe.

Reperi Gold Ag e ka treguar gjithmonë me krenari dashurinë për atdheun dhe prej vitesh gëzon nënshtetësinë shqiptare.

Në inaugurimin e Presidentit Joe Biden, Lady Gaga ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj, Michael Polansky.