Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Rita Ora ndahet nga Romain Gavras pas disa muajsh

05/03/2021 - 15:21

Romain Gavras ka konfirmuar ndarjen nga Rita Ora pas disa muajsh lidhjeje. Këngëtarja e “Let You Love Me” dhe regjisori francez kanë ndarë rrugët, pasi u raportua se çifti po kalon një krizë për shkak të pandemisë. Gavras ka pranuar se e kishin të vështirë të shiheshin për shkak të angazhimeve të punës, pasi Rita po qëndron aktualisht në Australi për “The Voice”.

“Rita dhe Romain u ndanë muaj më parë për shkak të vështirësive në angazhimet e tyre përkatëse të punës. Ata kanë mbetur miq të ngushtë.”, tha përfaqësuesi i tij për “Daily Mail” ndërkohë që një tjetër burim pranë Ritës shtoi se ata u përpoqën ta bënin lidhjen të funksiononte, por më kot.

“Rita dhe Romain u përpoqën ta bënin lidhjen të funksiononte, por ata të dy ranë dakord se nuk mund të ishte. Ata janë të afërt, por ishte thjesht e pamundur të mbanin një marrëdhënie ku mezi e shihnin njëri-tjetrin.”, u shpreh burimi. Çifti u fotografua për herë të fundit në nëntor, dhe më pas nuk vonoi shumë kur nisën spekulimet se i kanë dhënë fund lidhjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Anxhela Peristeri, e cila do të përfaqësojë muajin tjetër Shqipërinë në “Eurovision 2021”, është duke promovuar këngën e saj “

Çifti i famshëm i showbizz, Beyonce dhe Jay Z numëron një pasuri prej më shumë se një bilion dollarësh.

Artistja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka fituar një çmim tjetër si ‘Favorite Artist-Crossover’, në American Music Award.

Aktorja e njohur britanike Helen Mccrory ka vdekur në moshën 52 vjeçare pas një beteje private me kancerin, njoftuan sot të afërmit e saj

Artistja e famshme, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë konfirmuar ndarjen një ditë më parë.

Rozana Radi është single! Ose të paktën kështu na ka lënë ajo të kuptojmë.

Ikona e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili, ka bërë një gjest të lavdërueshëm dhe human. Ajo ka bërë një dhuratë të paimagjinueshme për f

Një ditë pasi zbuloi surprizën që kishte përgatitur përgjatë 3 viteve, Bebe Rexha ka zbardhur ditën e sotme detaje rreth albumit të saj.

Fifi festoi ditëlindjen më 31 mars dhe në këtë ditë të veçantë, këngëtarja mori shumë urime dhe surpriza por ndjekësit vunë re që mungont

John Travolta ka ndarë një mesazh prekës për djalin e tij, Jett i cili u nda nga jeta në vitin 2009.