Shihni si janë katandisur duart e Luana Vjollcës gjatë ditëve të izolimit në shtëpi (FOTO)

20/03/2020 - 10:01

Moderatorja Luana Vjollca, e ftuar me lidhje live në “Ftesë në 5”, pranoi se këto ditë të vetizolimit në shtëpinë e saj, ishte duke i kaluar me qetësi.

“Është hera e parë që kam kaq shumë kohë për veten”, u shpreh ajo.

Rreth masave lidhur me higjenën, Luana tregoi se është e fiksuar pas larjes dhe dezinfektimit të duarve, aq shumë sa viheshin re plasaritje të theksuara në lëkurën e saj, që duken qartë në foton më poshtë.

Ndër të tjera, moderatorja tha se këto ditë i ka shfrytëzuar për të gatuar e për të bërë punë shtëpie.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Modelja e fitness-it Dorina Mema ishte e ftuar në emisionin "E Diell" në Top Channel.

Aktori i famshëm Kevin Hart është kthyer pas në kohë për të zbardhur dritë mbi tradhëtinë që i bëri bashkëshortes në vitin 2017.

Një ditë më parë bukuroshja shqiptare, Angela Martini festoi ditëlindjen e 34-ët.

 

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman ka uruar festën e Fiter Bajramit përmes një postimi në rrjete sociale.

Prej disa kohësh, Era Istrefi është përfolur për një lidhje dashurie me këngëtarin e famshëm britanik, Julian Perretta. 

Vetëm pak ditë më parë, aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë.

Albi Nako dhe Alba Hoxha janë një ndër çiftet që nuk e pranuan kurrë publikisht historinë e tyre të dashurisë.

Këngëtari i njohur  Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë.

Xhensila Pere ka folur së fundmi për shumë gjëra nga jeta e saj e jo vetëm në një intervistë me gazetarin Ronaldo Sharka, në emisionin "M