Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Turi “nervrikos” Orindën, i publikon videon me barkun e rrumbullakosur

03/05/2021 - 14:32

Që prej bërjes publike të lajmit se Orinda është në pritje të ëmbël çifti nuk ka kursyer fotot në rrjetet sociale. Së fundmi ka qenë Turi ai i cili e ka kapur pa mendje Orindën teksa ndodhet para garderobës me dilemën se çfarë do të veshë, duke qenë se barku sa vjen dhe rritet.

“Na ka ndryshuar pak garderoba”, ka shkruar Turi me shaka përkrah videos së Orindës.

Ndërsa ajo “nuk ka reaguar mire” për publikimin e këtij momenti dhe e “nevrikosur” ka treguar se në fakt nuk po zgjidhte dot se çfarë atletesh duhej të vishte.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori Liam Hemsworth është gati që të martohet me partneren e tij, modelen Gabriella Brooks.

Para 20 vjetësh, Bill Gates njoftoi se do të jepte dorëheqjen si CEO i kompanisë gjigande që ai themeloi me Paul Allen në 1975.

Muzika, jeta e natës dhe koncertet pësuan një goditje të fortë gjatë vitit 2020 për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Ylli i muzikës pop Bebe Rexha ka zbuluar se e konsideron seksualitetin e saj “fluid”, dhe në një intervistë të re me Gay Times botuar të

Regjisori Eduart Grishaj dhe moderatorja Arbana Osmani, një nga çiftet e pëlqyera nga publiku shqiptar sot festojnë ditën e lindjes.

Më 26 dhe 27 maj do të zhvillohen netët gjysmëfinale të festivalit "Kënga Magjike 2021", ndërsa finalja do të jetë më 29 maj.

Seriali “La Casa De Papel” është një ndër më të preferuarit dhe të suksesshmit kohët e fundit.

Së fundmi, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka promovuar albumin që do të dalë së shpejti, si dhe ka postuar disa foto k

Rita Ora guxon me stilin dhe ajo kurrë nuk ka pasur frikë ta tregojë këtë.