Këngëtarja Greta Koçi ka qenë e ftuar së fundmi në një dasmë.

Por ajo është kryqëzuar nga ndjekësit në rrjetet sociale për shkak të look-ut të saj.

Kjo për faktin se këngëtarja kishte shkuar në lokal e veshur me kostum sportiv dhe atlete.

“Veshja Gretës skandal, 0 respekt për dasmë”, “shumë respekt për Gretën, por kjo veshje shumë disrespectful”, “po kjo ku shkon me atlete sikur do ikë nga liqeni”, ishin disa nga komentet në video.