Duka e hoqi nga puna, ish-sekretarja: Suksese Fino, suksese bos!

Postuar: 12/01/2018 - 13:42

Ish-sekretarja e Federatës Shqiptare të Futbollit, është pozicionuar kundër presidentit aktual, Armand Duka, në zgjedhjet që do të mbahen më 7 shkurt.

Elira Kajtazi u pushua nga puna në muajin tetor, edhe pse kishte më shumë se 10 vite punë si sekretare, ku është marrë me organizimin e disa eventeve.

Në një foto të postuar në Instagram, Kajtazi shprehet në favor të kandidatit Fino, pasi sipas saj duhet një drejtim i ri për të çuar punët përpara.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Duket se ka ardhur fundini aventurë së Mario Balotelit në Francë me skuadrën e Nizza.Sulmuesi italian që ka një kontratë të vlefshme d

   Edhe pse ka shumë skuadra të interesuara për të marrë sulmuesin uellsian Gareth Bale asnjë nuk është afruar dhe nuk ka bërë një ofertë

   Boksieri nga Peja, Senad Gashi e ka humbur ndeshjen e tij të radhës në mënyrë aspak të drejtë, duke u skualifikuar.Boksieri shqiptar g

   Antonio Conte nuk do të largohet nga detyra e trajnerit të Chelsea, pasi paga e lartë që trajneri italian ka me “blutë” e Londrës ndër

   Xhenaro Gatuzo nuk i shmanget përgjegjësive kurrsesi, por në të njëjtën kohë ai është i acaruar me mënyrën sesi skuadra e tij e menaxh

   Disa persona të dyshuar për terrorizëm u ndaluan nga policia sekrete ruse në dy qytete, ku do të zhvillohen ndeshje të kampionatit bot

Me Roberto Mancinin gjithmonë e më pranë stolit të Kombëtares Itlaiane, drejtuesit e Zenitit të Shën Petërburgut hedhin sytë nga ish-traj

Në prag të kryesfidës së Serisë A, mes Juventusit dhe Napolit, që do të luhet të dielën në mbrëmje në ‘Allianz Stadium’, vëmendja ndaj kë

Në muajt e fundit u diskutua shumë për mundësinë e largimit të Cristiano Ronaldos nga Reali i Madridit, por mesa duket gjërat kanë ndrysh

Në pallatin e sportit “Ramazan Njala” të Durrësit u zhvillua Kampionati Kombëtar i Peshëngritjes për grupmoshat U-15 dhe U-17, aktikvitet