ISIS kërcënon Lionel Mesin, publikohet posteri duke u ekzekutuar

20/06/2018 - 17:13

ISIS vazhdon me kërcënimet. Kësaj herë “viktimë” ka qenë Lionel Mesi.

Organizata terroriste ka postuar së fundmi një poster ku shihet ylli i Argjentinës, Lionel Mesi duke u ekzekutuar.

Mesi shfaqet në poster i gjunjëzuar para një xhihadisti të maskuar në një stadium të mbushur me tifozë.

Xhihadisti ka të varur në qafë një bombë, ndërsa ky është kërcënimi i disatë i ISIS kundër Kupës së Botës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Milani ka nisur kontaktet e para me përfaqësuesit e mbrojtësit kroat Dejan Lovren, i cili ka mbetur në stol te Liverpooli dhe po kërkon t

Tani nuk ka më asnjë dyshim, Maurizio Sarri do të jetë trajneri i ri i Juventusit.

Grupi Suning, që ka në pronësi Interin, ka vendosur 120 milionë euro në dispozicion të merkatos së skuadrës zikaltër, për të tentuar të p

Lionel Mesi, Roxher Federer, Kristiano Ronaldo apo Flojd Mejuedhër janë disa prej sportistëve miliarderë të fiksuar pas makinave të shtre

Presidenti i Teutës, Edmond Hasanbelliu, ka një jetë në futboll dhe nuk mund të kënaqet thjesht me faktin se skuadra e tij u rikthye të m

Thomas Strakosha është një nga emrat që po lakohet gjithnjë e më shumë në shtypin anglez.

Dy goditjet e fund sezonit nga Liverpuli dhe Valencia për Barcelonën, bën që katalanasit të zgjohen dhe të shohin se çfarë do të bëjnë se

Lukaku është gjithnjë e më shumë drejt transferimit tek Inter.

Stadiumi i Realit të Madridit u elektrizua me prezantimin e Eden Hazard, futbollistit që tifozët shpresojnë se do të rikthejë entuziazmin