Lallana tregon gishtat e ngrirë të këmbëve

Postuar: 12/02/2018 - 15:11

Këto ditë, i ftohti ka pushtuar disa vende evropiane dhe futbollistët po e ndjejnë në këmbët e tyre efektin e temperaturave tejet të ulëta.

Pas ndeshjes Southampton-Liverpool, njëri prej lojtarëve të “Reds” postoi në Instagram një foto ku tregonte se si i kishin ngrirë gishtat e këmbëve.

Mesfushori anglez, i cili u fut në lojë në 10 minutat e fundit të takimit që skuadra e tij fitoi 2-0, u kërkoi mendim tifozëve se çfarë të bënte për t’i “shkrirë” gishtat.

“Keni ndonjë sugjerim për shkrirjen e këmbëve”, shkroi Lallana.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Teuta u rikthehet përgatitjeve për ndeshjen ndaj Luftëtarit. Ekipi vijon nën urdhrat e trajnerit Shkëmbi dhe stafit të tij teknik.

9 gola në sezonin e kaluar, por 6 prej tyre vetëm në muajin e fundit të kampionatit, kur Teuta siguroi mbijetesën, këtë vit skuadra bregd

   Sot ka nisur kompeticioni i shumëpritur i Ligës së Kampionëve, ku skuadrat elitare të Europës do të sfidojnë njëra tjetrën për trofeun

   Mediat spanjolle po raportojnë për një tronditje të sportit në këtë shtet ku kampionia e golfit Celia Barquin Arozamena është vrarë në

   Një skedinë e çmendur, që mund ta cilësojmë me plot kuptimin e fjalës, po qarkullon orët e fundit në portalet italiane.

Policia ka nisur hetimet për incidentin e ndodhur gjatë një ndeshjeje në Premier League e Kenia-s, mes Zoo Kericho dhe Bandarit, ku një t

Marouane Fellaini është filmuar ndërsa godet me shuplakë, ose të paktën përpiqet, një tifoz që po filmonte atë dhe shokët e tij të skuadr

Mesfushori i Çelsit, N’Golo Kante, ka bërë që disa tifozë të kalojnë një natë të paharruar.