Lucas Biglia goditja e radhës te Milani

Postuar: 18/06/2017 - 14:05

Lucas Biglia pritet të jetë goditja e radhës te Milani që po bën një merkato me shumë kualitet këtë verë. Te drejtuesit kuqezinj ka optimizëm për mbylljen e këtij operacioni edhe pse ka vështirësi në arritjen e një akordi me Lazion pasi palët bëjnë vlerësime të ndryshme.

Lotito nuk pranon ofertë për më pak se 25 mln euro ndërsa Milani nuk shkon më shumë se 18 mln euro duke përfshirë edhe bonuset.

Takimi deçiziv pritet të martën e ardhshme teksa edhe dëshira e argjentinasit është të transferohet në Milano.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Igor Angelovski, trajner i përfaqësuese maqedonase të futbollit ka publikuar listën me 23 futbollistë të grumbulluar për dy sfidat e radh

Qendra e qytetit të Durrësit është kthyer në një ring të vërtetë ku janë ndeshur disa nga kampionët e Shqipërisë dhe Kosovës të

Vera e vështirë për Barcelonën do të vijojë edhe pas gushtit.

Pas testit të madh kundër Toulouse, në fitoren 6-2, falë dy golave ​​të Neymar dhe asisteve, braziliani është kthyer për të folur për Bar

Casemiro ka qenë autori i golit me më shumë pasime në La Liga, që nga sezoni 2005-2006.

Pas mbërritjes nga kampionati botëror i Londrës, presidenti i Federatës Shqiptare të Atletikës, Gjergj Ruli, ka raportuar përpara anëtarë

Antuan Grizman mund të mungojë në tre ndeshjet e ardhshme të kampionatit spanjoll të futbollit,.

Kur Milani përgatitej për të zbritur në stadiumin e Krotonës për ndeshjen e parë të Serisë A, Ilaria D’Amiko, partnerja e Xhixhi Bufon, p

Teuta ka mposhtur 2-1 FC Struga Trim Lum, në një ndeshje e cila u luajt në Maqedoni.

Floyd Mayweather ka befasuar të gjithë me deklaratën lëshuar sot, duke thënë se nuk do të zhvillojë seks para sfidës me Conor McGregor.