Vangjush Dako po e ndjek nga afër ndeshjen midis Feyenoord dhe Romës.

Ai ka ndarë me ndjekësit në “Facebook” një “selfie” nga stadiumi, të cilën e ka shoqëruar me një përshëndetje.

“Përshëndes mikun tim Antonelo Venditin, tifozin e përjetshëm të Romës magjike! Forza Roma!”, shkruan ish-kryebashkiaku.