Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Fierit.

Një 72-vjeçar është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte, në lagjen “Kastriot” dhe për pasojë ka humbur jetën.

Ndërkohë ende nuk dihet shkaqet e ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Fier/Informacion paraprak

Sot rreth orës 15:30, në lagjen “Kastriot” Fier, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banon dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasi B. L., 72 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarj