Pamjet që shihni më poshtë vijnë nga rruga Ferizaj-Sthimë aty ku sot u aksidentuan tre makina, duke shkaktuar 4 persona të vdekur.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme njëra nga makinat ka dalë nga rruga ndërsa në pjesën e përparme është shkatërruar plotësisht.

Dyshohet se përplasja e tre mjeteve ka qenë e fortë, për shkak të shpejtësisë përtej normave të lejuara.

Ndërsa në vendin e ngjarjes shihen edhe grupet hetimore dhe ambulanca të cilët po nxjerrin trupat e pajetë nga mjeti i shkatërruar.

Lajmi kryesor: