Një aksident masiv ka ndodhur pasditen e sotme në Fier, ku të përfshirë janë 8 makina dhe një motor.

Deri më tani nuk ka asnjë informacion për të lënduar apo viktima.

Policia dhe ambulanca ndodhet në vendin e ngjarjes.