Pasi Gerard Pique dhe Shakira arritën një marrëveshje për ndarjen e tyre, disa muaj pas ndarjes së tyre, kanë dalë në dritë informacione të fundit që nuk janë aspak të mira për futbollistin.

Sipas paparazzi-t Jordi Martin, katalanasi ka pasur disa tradhti të supozuara gjatë marrëdhënies së tij me Shakirën.

“Ai ka mashtruar jo vetëm me Clara Chia-n, por shumë herë. Më shumë se 50. Shakira tani po zbulon gjithçka”. Ajo bombë nuk është e vetmja, por paparaci ka zbuluar të gjitha detajet për disa nga këto tradhti të supozuara: Një ishte në vitin 2012, dhe në 2016-n me ish-partneren e tij Nuria Tomas, [dhe] dy vjet më parë me një vajzë në një klub nate në Barcelonë…