Jennifer Lopez tregoi fizikun e saj të martën teksa promovoi linjën e re ‘JLo Beauty’, mes pretendimeve se martesa e saj me Ben Affleck ka përfunduar.

54-vjeçarja, e cila së fundmi u tha se ka qenë ‘më e hollë se ndonjëherë’ u shfaq në Instagramin e markës për të reklamuar, “Ultimate Body Kit”.

E ulur në një divan duke treguar këmbët e saj të tonifikuara, Lopez ka folur para kamerës teksa ka dhënë më shumë detaje për linjën.

Krijuesja e hitit “On The Floor” kishte veshur një palë pantallona të shkurtra dhe taka për klipin promovues.