Një aksident rrugor është regjistruar pak minuta më parë në zonën e ish-Kënetës në Durrës.

Një mjet tip Wolksvagen Passat ka aksidentuar një kalimtar dhe është larguar menjëherë nga vendngjarja.

I plagosuri është shoqëruar menjëherë në spital dhe është nën kujdesin e mjekëve.

Policia e Durrësit nuk ka dalë ende me njoftim zyrtar për ngjarjen.