Humb jetën një person në Durrës i moshës 70 vjeç, i cili dyshohet se ka rënë nga kati i dytë i pallatit ku banonte.

Policia informon se viktima është shtetasi M. D., 70 vjeç, ka humbur jetën në spital.

Durrës/ Informacion paraprak

Rreth orës 11:00, në lagjen nr. 17 Durrës, dyshohet se nën efektin e alkoolit, ka rënë nga kati i dytë i pallatit ku banonte, shtetasi M. D., 70 vjeç, i cili ka humbur jetën në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.