Një 44-vjeçar në Durrës është shpallur në kërkim nën akuzën e ngacmimit seksual.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Durrës u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës dhe u shpall në kërkim shtetasi I. F., 44 vjeç, për veprën penale “Ngacmimi seksual””, njoftojnë sot blutë e Durrësit.

Policia nuk jep më tepër informacione rreth ngjarjes që ka ndodhur apo dhe moshës së personit që ka ngacmuar.