Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë pranë sheshit “Pranvera” në Durrës.

Mësohet se një person ka humbur ndjenjat dhe është dërguar në gjendje të rëndë drejt spitalit. Ende nuk dihet gjendja e tij deri tani.

Siç shihet dhe në videon e siguruar për “DurrësLajm”, nga Denis Simaku në vendngjarje ndodhet dhe policia.