Teksa është përfolur për prishje të miqësisë së Rudian Dembcajt me Meridianin, ka qenë vetë ky i fundit që ka treguar detajet.

Ai tha në “S’e luan topi” se kanë hatërmbetje mes tyre dhe se e ka hequr nga Instagrami.

“Nuk jemi zënë me Rudinën, nuk ndodhi asgjë. Nuk është se ka ndonjë sherr ose debat. Mund të jenë hatërmbetjet. Unë e kam shumë xhan, por…. Tashmë nuk jemi më as follow me njëri-tjetrin. I kam hequr të gjithë”, tha Meridiani.