Fjolla Morina ka dalë ditën e sotme nga spitali psikiatrik, aty ku ishte shtruar prej javësh.

Këngëtarja ka ndarë një video ku shihet me vajzën, teksa falenderon të gjithë për mesazhet që ka marrë.

Po ashtu, Fjolla pranon se nuk ka qenë mirë nga ana psikologjike e se ka ende nevojë për ndihmën e mjekëve.

“Hello ju përshëndes krejtve. Faleminderit për fjalët e bukura që më keni shkruar. Unë jam mirë, nga ana psikologjike nuk kam qenë mirë, me ndihmën e doktorëve do bëhem dhe më mirë”

Kujtojmë se ajo prej muajsh ka shqetësuar rrjetin me videot e saj duke akuzuar me emra, persona që sipas saj janë kokat e krimit të organizuar.