Djalë apo vajzë? Bashkëshortja e e Lorik Canës zbulon gjininë e bebes (FOTO)

18/09/2019 - 07:51

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e zbuloi vetë bashkëshortja e tij, Monica Ercoli, pak ditë më parë. Ajo postoi një foto në llogarinë e saj në Instagram, ku tregonte barkun e rrumbullakosur.

Ndërsa ditën e djeshme Monika ka zbuluar edhe gjininë e bebes, duke pohuar se është në pritje të një vajze. Me siguri pas këtij momenti çifti duhet të jetë më i lumtur se kurrë, pasi shumë shpejt një anëtar i ri do të shtohet në familjen e tyre.

Kujtojmë që Monica ka shprehur dëshirën e saj nëse do të lindtte një vajze do ta quante Enkelejda, duke i surprizuar të gjithë ndjekësit e çiftit.

Loriku dhe bashkëshortja e tij janë prindër të një djali 4-vjeçar të quajtur Bojken dhe ata e kanë vërtetuar gjithmonë se janë mjaft të dedikuar ndaj tij. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Mbrëmjen e kaluar, emisioni "Shqiptarët për shqiptarët", nisi puntatën e parë për këtë sezon por pa moderatoren Ola Bruko.

Prej 17 vitesh, aktorja e njohur Pavlina Mani dhe bashkëshorti i saj, regjisori Pirro Mani janë larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikë

Aktorja e njohur turke Alina Boz ka qenë gjithmonë e komentuar për rolet e saj të shumta në telenovelat turke nga të cilat mori dhe famën

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi u bë nënë për herë të dytë pak muaj më parë.

Këngëtarja e famshme, Lady Gaga ka rënë nga skena gjatë performancës së saj të fundit në Las Vegas pasi po mbahej në krahët e një fansi k

Ndonëse, Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë disa javë që janë ndarë, kjo gjë duket se nuk ka ndikuar aspak në marrëdhënien me vajzën e ty

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha është mjaft e ndjekur në rrjete sociale dhe padyshim, postimet e saj janë mjaft të komentuara.

Pak ditë më parë, Tayna solli projektin me të fundit të titulluar "Sicko", i cili ndryshe nga këngët e tjera të reperes nuk është një dis

Startoi mbrëmjen e djeshme në ekranin e një prej televizioneve, talent show më i ri, ndër më të veçantët organizuar këto kohë në ekranet

E ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake Up” në Top Channel, Sako ka folur për jetën e saj, karrierën dhe futbollin.