Fjodora Fjora zbulon moshën e do t’ju habisë

15/06/2019 - 20:22

Fjodora Fjora është një nga gazetaret më të njohura të kulturës në Shqipëri. Gjitashtu ajo është një nga moderatoret më jetëgjata në televizion.

E duke qënë si e tillë mund të themi se portreti dhe fiziku i saj nuk ka ndryshuar ndër vite ajo vazhdon të shfaqet me të njëjtat linja dhe në një formë fizike për t’u pasur zili.

Por pak kush e di se çfarë moshe ka moderatorja e emisionit “Chic” në News 24 derisa dikush e pyeti në rrjetet sociale dhe ajo u përgjigj.

“41 dhe i mbaj me nder”, shkruan gazetarja duke na habitur të gjithëve pasi që duket shumë më e re në moshë nga sa qenka në të vërtetë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Adi Krasta rikthehet sërish në ekran. Këtë herë jo më në Shqipëri, por në një television në Kosovë.

Teksa iu përgjigjet pytjeve të fansave në Instagram, moderatorja Nevina Shtylla ka zbuluar planet e së ardhmes.

Këngëtarja e njohur, Soni Malaj është mjaft aktive me postimet e saj në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto nga përditshmëria apo

Këngëtarja Ingrit Gjoni është rikthyer pas në kohë duke risjellë në vëmendje fillimet e karrierës së saj.

Pasditen e djeshme në emisionin “Ftesë në 5” ishte e ftuar modelja Klaudia Kalia, ku foli për jetën e saj dhe angazhimet që lidhen me mod

Kantautorja e njohur amerikane Taylor Swift është shpallur si këngëtarja më e paguara në botë për vitin 2019 sipas revistës ‘Forbes’.

Tani që nuk është në politikën aktive, duket se ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, ka më shumë kohë për të kaluar

Për herë të parë Brad Pitt iu është adresuar jetës së tij private.

Pak kohë më parë Robert Berisha habiti të gjithë kur me anë të një postimi në rrjetet sociale njoftonte se ai dhe Nora ishin ndarë.

Këngëtarja Rovena Dilo mori pjesë këtë vit në “Festivalin e Këngës Magjike” në një bashkëpunim me Hit Man dhe Rolla.