Velina e re e "Xing me Ermalin", si ia rrëmbyen kurorën e Miss-it vitin e shkuar

25/03/2019 - 14:26

Pas një bjondes Kejvina Kthella, Ermal Mamaqi ka zgjedhur tashmë një brune si velinën e emisionit të tij. Belinda Dragoti është velina e re e “Xing Me Ermalin”.

Vajza nga Elbasani vitin e shkuar u bë konkurente e “Miss Universe”, duke qenë një nga pretendentet kryesore për ta fituar kurorën e më të bukurës.

Rrjetet sociale “zjenin” pak para spektaklit, duke votuar dhe duke lakuar emrin e Belindës si vajza fituese e kurorës. Megjithatë do të ishte patriotja e saj, Trejsi Sejdini që “do tja rrëmbente” kurorën në momentet e fundit të garës.

Edhe pse arriti të merrte çmim në këtë kompeticion bukurie, Belinda nuk preku dot skenat ndërkombëtare si mikesha e saj. E duket që pas kësaj “disfate”, ajo vendosi të tërhiqej nga pasarelat, të paktën deri para pak jave, ku u shfaq në krah të Mamaqit.

Tanimë Belinda do të provojë veten në rolin e velinës, ku veç bukurisë dhe sharmit asaj do ti duhet edhe elokuenca.

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Është bërë fiks një muaj që kur doli lajmi se Jonida Maliqi po përjeton një histori dashurie me aktorin Romeo Veshaj!

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana do të bëhen sërish prindër.

Nuk është hera e parë që përflitet se moderatorja bukuroshe, Marina Vjollca është shtatzënë por mjaftoi një foto e Marinës dhe Getit në n

Reperi me origjinë shqiptare, Gashi po arrin sukses në industrinë ndërkombëtare muzikore.

Mbrëmjen e të hënës janë shpallur fituesit e MTV Movie & TV Awards dhe triumfues ishin "Avengers: Endgame" dhe "Game Of Thrones".

Mesa duket, Irina Shayk bëri një pushim nga turneu i modës dhe pasarelave dhe u rikthye në New York.

Ikona e muzikës metal është diagnostikuar me kancer dhe ka nisur trajnimin e sëmundjes.

Në një intervistë për zviceranen "20 minuten", reperi shqiptar Ledri Vula ka folur për herë të parë rreth skandalit të koleges së tij Lor

Është përfolur shpeshherë se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do bëhen prindër për herë të parë.

Ditët e fundit, këngëtarja Lady Gaga ka qenë në qendër të vëmendjes, pasi aludohet se është shkaku që marrëdhënia mes Irina Shayk dhe Bra